Фото менеджер СТО +380 67 100 3760
Задать вопросы по ремонту автомобиля
О нас

Автосервіс в Києві!

У наявність є нові запчастини, і можливість оперативно замовити відсутні на даний момент. Станція технічного обслуговування “Станція” – це професійний ремонт. Для того щоб Ви були впевнені в тому, що ваш «залізний кінь» прослужить Вам довгу службу – необхідно бути впевненим у СТО, якому готові довірити своє авто.

Наш висококваліфікований персонал працює тільки на сучасному новому і високотехнологічному обладнанні. Використовуючи сучасне обладнання – наші фахівці відразу ж виявлять несправність і зроблять лагодження або ж заміну деталі.

Однією з послуг, що надається нашою станцією техобслуговування є ремонт двигунів автомобілів будь-якого класу і віку. Фахівці СТО грамотно і оперативно проведуть як поточний, так і капітальний ремонт двигуна, якщо несправності вашої автомашини дуже серйозні. А при необхідності можлива і заміна двигуна.

Щоб повернути двигуну колишню працездатність наші фахівці відремонтують паливну систему і вузли автомобіля, проведуть шліфовку валів, замінять всю поршневу групу, а також виконають ряд інших заходів, необхідних для нормальної роботи систем двигуна. Ми гарантуємо високу якість роботи вашого двигуна, так як наші фахівці добре знають свою справу, і крім того, у своїй роботі ми використовуємо тільки якісні і сертифіковані деталі.

Автосервіс в Києві
Якість: всі роботи виконуються тільки висококваліфікованими фахівцями на професійному обладнанні.

Ціна: прийнятні ціни дозволять здійснити ремонт Вашого автомобіля з мінімальними витратами.

Готівковий і безготівковий розрахунок: Ви можете сплатити наші послуги як Вам зручно: ми приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Ремонт автомобілів

СТО «Станція» – це ремонт автомобіля оперативно, якісно і недорого. Якщо у Вас виникла проблема з вашим автомобілем, – ми оперативно і ефективно усунемо проблему, зробимо всі роботи, пов’язані з ремонтом вашого автомобіля, якісно і недорого.

Потрібен ремонт автомобіля в Києві – звертайтеся в автосервіс «Станція» і переконайтеся в цьому самі!

СТО Станція в Києві
Автосервіс «Станція» – це тільки якісний ремонт Вашого автомобіля: ми пропонуємо виконання робіт будь-якої складності з ремонту Вашого автомобіля. Ми гарантуємо якість виконуваних нами робіт від простої діагностики до складного ремонту. Ремонт автомобілів здійснюється на високопрофесійному рівні, з використанням найсучаснішого обладнання.