Ремонт автомобіля

– ремонт двигуна або повний ремонт автомобіля, ходової, АКП і МКП
 

Комп’ютерна діагностика

комплексна перевірка електронних систем транспортного засобу на наявність неполадок і проблем
 

Рихтування автомобіля

Кращий спосіб відновлення форми кузова. Він призначений для усунення дрібних, але різких перегинів або витяжок металу.
 

Ремонт пластику авто

Пайка, рихтування, фарбування бампера і пластикових деталей автомобіля.
 

Малярні роботи

Фарбування авто – це одне з основних наших напрямків. Досвід роботи в малярних і кузовних роботах – більше десяти років.
 

Зварювання

Зварювання, зварювання кузова авто, ремонт кузова автомобіля, зварювання точкова, зварювання кузова авто.
 

Поліровка

Якісна полірування авто в Києві. Тефлонова, епоксидна і абразивна поліровка.
 

 

Термін служби і заміна передніх гальмівних колодок, так само, як і заміна задніх гальмівних колодок, залежить від кількох факторів. На частину з них цілком під силу впливати водію.
– компанія виробник гальмівних колодок. З урахуванням того, що гальмівні колодки, як і гальмівні диски – це наша безпека, при їх виборі можна керуватися тільки ціновою політикою. Так, гальмівні колодки відомих брендів коштують дорожче, але ж не дорожче, ніж ваше здоров’я;
– якість і знос гальмівних колодок, безпосередньо залежить від бренду виробника. Якщо ви їх купуєте у фірмовому автомагазині, де в першу чергу вимагайте сертифікацію виробу;
– стиль їзди. Цей фактор у ваших руках. Знос гальмівних колодок відбувається в рази швидше, якщо ви рухаєтеся по місту.

Ремонт та обслуговування автомобіля

 

 

Заміна масла та масляного фільтра в Києві

Производители автомобилей настоятельно рекомендуют, чтобы замена масла и масляного фильтра в двигателе производилась не реже, чем раз в год при средней интенсивности эксплуатации. Это примерно равняется 15 тыс. км пробега. Все зависит от того, что наступит раньше.

При более частых и дальних поездках, естественно, автомобиль проедет это критическое расстояние за меньший промежуток времени. Впрочем, поездки в городских условиях также отрицательно сказываются на работе двигателя, а значит и на состоянии масла.

Ремонт та обслуговування автомобіля

 

Найчастіше вашому автомобілю в Києві потрібний ремонт ходової частини автомобіля, так як на неї припадає найбільше навантаження. Саме ходова частина автомобіля приймає на себе всі удари укрдора, які тільки зустрічаються на залишках дороги. Для того, щоб убезпечити себе і свій автомобіль від несподіваних неполадок бажано після кожних 10 тисяч кілометрів пробігу проходити діагностику ходової. Особливо якщо їздити доводиться по пересіченій місцевості.

 

Діагностика ходової частини автомобіля дозволяє нам оцінити як подвесочние деталі, так і елементи системи рульового управління і гальмівної системи.

Також у нашому СТО в Києві проводиться огляд і при необхідності ремонт ходової на професійному обладнанні з використанням правильного інструменту, технічне обслуговування ходової частини автомобіля:
-амортізаторов передніх / задніх
-опорних чашок
пружина амортизаторів передніх / задніх
-рулевих наконечників
-рулевих тяг
-системи рульового керування автомобіля
-підшипники маточини
-підшипники опорних чашок
-Гальмівна дисків передніх / задніх
-Гальмівна барабанів
-Гальмівна колодок передніх / задніх
-шланги і т.д.

Ремонт та обслуговування автомобіля
 

Ремонт двигуна автомобіля – відповідальна операція. Її довіряють майстрам, які розбираються в пристрої мотора, адже без необхідних знань можна тільки нашкодити мотору.

Існує ряд операцій, які робляться своїми руками – замінити ремінь ГРМ або зробити заміну ковпачків. Так що, не бійтеся засукати рукави і приступити до ремонту двигуна. Повірте, ремонт мотора – не таке складне заняття, головне розібратися і зрозуміти.

 

Капітальний ремонт двигуна в Києві

Якщо у вас сталося таке горе, як необхідність у проведенні ремонту двигуна дизельного | бензинового вашого автомобіля, але ви не знаєте в яке СТО в Києві звернутися для вирішення даної проблеми, то наше СТО з радістю надасть вам свою руку допомоги для кап ремонт двигуна.

Чому саме “капітальний ремонт двигуна” на СТО Київ «Станція»

Капітальний ремонт двигуна в Києві на СТО є цілим комплексом певних робіт, які полягають у застосуванні високоточного електронного і механічного устаткування, використанні деталей і різного роду витратних матеріалів від світових виробників. Наше СТО використовує виключно нове обладнання і приваблює тільки кращих фахівців для проведення якісних капітальних ремонтних робіт з двігателемямі автомобілів.

Капітальний ремонт двигуна в Києві

 

Однією з послуг нашої сервісної компанії є комп’ютерна діагностика автомобілів в Києві. Дана послуга передбачає комплексну перевірку електронних систем транспортного засобу на наявність неполадок і проблем. Вона дозволяє дати оцінку технічного стану машини, її деталей, блоків управління і вузлів. Повна діагностика авто (Київ) – це вимірювання всіх характеристик, які безпосередньо впливають на роботу транспортного засобу. На підставі отриманих таким чином результатів складається найбільш ефективна схема усунення виявлених дефектів і ремонту машини.

 

Згідно з рекомендаціями автовиробників, комп’ютерна діагностика автомобіля (Київ) повинна виконуватися регулярно через певні проміжки часу. Своєчасне виявлення несправностей дозволяє запобігти серйозним проблемам, що тягнуть за собою значні матеріальні витрати. Дана послуга особливо актуальна при купівлі вживаного авто і перед вчиненням тривалої поїздки.

 

Просто заповніть форму нижче та отримайте безкоштовні персональні поради!

20.08.2017

Написати коментар

Фото менеджер СТО +380 67 100 3760
Задать вопросы по ремонту автомобиля